Online objednání
Informace o Vašem autě
Pokud jste u nás vůz zakoupili nebo ho u nás pravidelně servisujete, vše potřebné o vozu zjistíme sami.

km

Postačí i orientační údaj. Můžeme díky tomu ověřit, zda výrobce pro tento nájezd km předepisuje povinné servisní úkony.

V pražských servisech Direct auto aktuálně nabízíme při online objednání slevu 10 % na celou zakázku. Tuto slevu nelze kombinovat s jinými slevovými programy.

Jaká jsou pravidla pro uplatnění slevy?

1.
Máte auto značky Audi a potřebujete zařídit běžný servis.
2.
Objednáte se online zde na stránkách do servisu Praha Č.Most.
3.
Na konci objednávky zadáte slevový kód: LETO10

Na čem ušetříte?

Na všech běžných servisních opravách a úkonech s výjimkou pojistných událostí, oprav po nehodách a složitých oprav s diagnostikou. Takže třeba na:

Servisní prohlídce

Auto si o ní většinou už samo řekne a rozhodně se to nevyplatí zanedbat. Během servisní prohlídky si naši mechanicky auto proklepnou do posledního šroubku a vy tak máte jistotu bezpečné jízdy na dlouho dopředu.

Výměně oleje

No to je dneska už naštěstí další z věcí, co si moderní auto samo hlídá. Aby to ale nebylo tak jednoduché, tak olej se má měnit třeba i v automatické převodovce (např. DSG) a tam už je za potřebí profesionální vybavení. Máme, zařídíme.

Servisu brzd

Někomu brzdy začnou odcházet dříve, někomu později. Zrovna tady hodně záleží na stylu jízdy. Někdy si auto samo řekne o výměnu, někdy je třeba kontrola okem zkušeného mechanika. No a co ručka? Ať už elektrická nebo mechanická, před zimou si zaslouží minimálně kontrolu.

Kontrole a seřízení geometrie

Pneumatiky se vám sjíždí rovnoměrně a volant neklepe při brždění? No tak skvěle, geometrie kol by měla být "plus mínus" v pořádku. S naší technologií laserového měření vám to "plus mínus" i vyčíslíme na milimetr přesně a případné odchylky od normy opravíme.

Montáži příslušenství

Už se u vás v rodině hlásí expediční cyklistické choutky? Soused už vozí kola na tažném a vy to chcete nechat montáž tažného zařízení na jindy? Neváhejte.

Výměně baterie a kontrole světel

Tohle je klasika, ráno potřebujete odjet a auto nestartuje. Mrtvá baterka. Nechat si ji za pár stovek zkontrolovat a dobít na profesionálním vybavení se prostě vyplatí.

Kde nás najdete?

V Direct auto Praha Č.Most jsme autorizovaný servis značek Audi, Volkswagen a Škoda. Najdete nás na adrese: Broumarská 1503, 198 00 Praha.

Navigovat

Dostupnost 24/7

Jsme vybaveni KeyBoxem s nepřetržitým provozem. Svoje Audi můžete do servisu předat kdykoliv. Večer po práci, o víkendu po cestě z chalupy nebo v noci.

Více o KeyBoxu

Náhradní auto

Bez auta vás nenecháme. Náhradní auto si u nás samozřejmě můžete zapůjčit. Pro klienty Direct pojišťovny je navíc zcela zdarma. A pokud si můžeme dovolit tajný tip, zrovna probíhá akce, kdy náhradní auto dáváme zdarma všem, kdo využijí KeyBox pro předání auta po práci.

Objednat servis

Další informace