Exkluzivní nabídka pro Broker Trust a partnery

Přinášíme vám nejnovější a nejvyhledávanější modely vozidel pro vaše podnikání.

Jednoduše. Pro radost.

Pro skupinu Broker Trust jsme v Direct auto připravili exkluzivní nabídku na vozy značek Škoda a Volkswagen. K Vámi vybranému vozu vede hned několik cest. Při nákupu za hotové nabízíme výrazné slevy. Při pořízení auta na operativní leasing pak exkluzivní podmínky od Volkswagen Financial services. Stačí si jen vybrat.

Vzorové příklady nabídky vozů Škoda

Karoq

kompaktní SUV

od 7 768 Kč

měsíčně bez DPH

Octavia Combi

manažerská klasika

od 8 152 Kč

měsíčně bez DPH

Kodiaq

vlajková loď Škoda

od 9 698 Kč

měsíčně bez DPH

Kompletní nabídka Škoda

Celá nabídka

Kromě tří modelů výše máme pro přátele ze sítě Broker Trust v rukávu další modely Škoda s oblíbenými tarify operativního leasingu.

Vzorové příklady nabídky vozů Volkswagen

Golf

elegantní hatchback

od 7 218 Kč

měsíčně bez DPH

Tiquan

prostorné SUV

od 8 548 Kč

měsíčně bez DPH

Passat Variant

ředitelský kočár

od 10 611 Kč

měsíčně bez DPH

Kompletní nabídka Volkswagen

Celá nabídka

Kromě tří modelů výše máme pro přátele ze sítě Broker Trust v rukávu další modely Volkswagen s oblíbenými tarify operativního leasingu i slevami pro nákup auta do firmy.

Často se ptáte

Mám zájem o auto z této nabídky. Co mám dělat?

Skvěle, jsme moc rádi, že jste si vybral/a svého favorita. Spojte se s námi na adrese fleet@direct-auto.cz nebo telefonicky a domluvíme se na dalším postupu. Samozřejmostí je i možnost testovací jízdy.


Matúš Folenta: +420 725 303 949

Lucie Koulová: +420 731 604 896

Můžu si auto koupit do firmy?

Všechny vozy Volkswagen v nabídce je možné pořídit si do osobního / firemního vlastnictví. Při nákupu jsme schopni nabídnout atraktivní ceny a slevy (čím více aut odeberete, tím zajímavější je cena). Vozy Škoda jsou k dispozici makléřům pouze na operativní leasing.

Máte v nabídce jiné konfigurace nebo jiné značky než Škoda a VW?

Ano, je možné nakonfigurovat si jiné auto, než je v nabídce. Ohledně jiných značek zní odpověď také ano. Individuálně jsme schopni připravit nabídky na vozy Mazda, Fiat, VW užitkové a Fiat Professional. Napište nám na fleet@direct-auto.cz

Jak se v případě leasingu řeší servis?

Pravidelný servis a údržba vozidla i zimní pneumatiky jsou započítány v měsíční splátce. Navíc jsou všechny vozy pojištěny (POV 100/100, HAV s 5% spoluúčastí, skla, asistence).

Jsou ve splátce započítány zimní pneumatiky?

Ano, sada zimních pneumatik je započítána v ceně měsíční splátky.

Můžu s autem najet více nebo méně kilometrů?

Pokud autu přejedete kilometry, aplikuje se poplatek ve výši 2,00 Kč za každý přejetý kilometr (po zohlednění volné hranice 5000 km). Pokud najedete méně kilometrů, bude Vám vrácena kompenzace 2,00 Kč za každý nedojetý kilometr (po zohlednění volné hranice 5000 km, max. však do výše 10 000 Kč).

Jak se řeší opotřebení a drobná poškození?

U leasingové společnosti můžete využít služby "předběžné prohlídky". Za drobný poplatek bude zajištěna prohlídka vozu odborníkem, který pomůže s určením akceptovatelného opotřebení (v ceně) a neakceptovatelného poškození (nutno řešit). Díky včasnému odhalení se tak vyhnete nepříjemným překvapením při vrácení auta.

Můžu tuto nabídku předat svým klientům?

Ne. Tato nabídka je neveřejná a je určena pouze pro makléřské společnosti a jejich poradce.

Fleet centrum Direct auto

Jsme tým profesionálů na řešení potřeb mobility našich B2B partnerů. S klidem se na nás můžete obrátit v otázkách řešení mobility, provozu i nákupu vozových parků, servisu aut, transformace na elektromobilitu nebo třeba odkupu velkých flotil. Důvěřují nám velké korporáty, malé firmy i veřejné instutuce. Jsme kontaktní osoby pro tuto nabídku.

Matúš Folenta: +420 725 303 949

Lucie Koulová: +420 731 604 896