Exkluzivní nabídka pro Broker Trust a partnery

Přinášíme vám nejnovější a nejvyhledávanější modely vozidel pro vaše podnikání.

Jednoduše. Pro radost.

Pro skupinu Broker Trust jsme v Direct auto připravili exkluzivní nabídku na vozy značek Škoda a Volkswagen. K Vámi vybranému vozu vede hned několik cest. Při nákupu za hotové nabízíme výrazné slevy. Při pořízení auta na operativní leasing pak exkluzivní podmínky od Volkswagen Financial services. Stačí si jen vybrat.

Vzorové příklady nabídky vozů Škoda

Karoq

kompaktní SUV

od 5 683 Kč

měsíčně bez DPH

Octavia Combi

manažerská klasika

od 7 577 Kč

měsíčně bez DPH

Kodiaq

vlajková loď Škoda

od 7 183 Kč

měsíčně bez DPH

Kompletní nabídka Škoda

Celá nabídka

Kromě tří modelů výše máme pro přátele ze sítě Broker Trust v rukávu další modely Škoda s oblíbenými tarify operativního leasingu.

Vzorové příklady nabídky vozů Volkswagen

Golf

elegantní hatchback

od 5 291 Kč

měsíčně bez DPH

Tiquan

prostorné SUV

od 7 317 Kč

měsíčně bez DPH

Passat Variant

ředitelský kočár

od 9 168 Kč

měsíčně bez DPH

Kompletní nabídka Volkswagen

Celá nabídka

Kromě tří modelů výše máme pro přátele ze sítě Broker Trust v rukávu další modely Volkswagen s oblíbenými tarify operativního leasingu i slevami pro nákup auta do firmy.

Často se ptáte

Můžu si auto koupit do firmy?

Všechny vozy Škoda a Volkswagen v nabídce je možné pořídit si i do firemního vlastnictví. Při nákupu jsme schopni nabídnout atraktivní ceny a spočítat Vám i financování prostřednictvím úvěru.

Jak se v případě leasingu řeší servis?

Pravidelný servis a údržba vozidla jsou započítány v měsíční splátce. Navíc jsou všechny vozy pojištěny (POV 100/100, HAV s 5% spoluúčastí, skla, asistence).

Můžu s autem najet více nebo méně kilometrů?

Pokud autu přejedete kilometry, aplikuje se poplatek za každý přejetý kilometr (po zohlednění volné hranice 5000 km). Pokud najedete méně kilometrů, bude Vám vrácena kompenzace za každý nedojetý kilometr (po zohlednění volné hranice 5000 km, max. však do výše 10 000 Kč). Korunové sazby za přejeté/nedojeté km jsou u každého vozu stanoveny individuálně.

Fleet centrum Direct auto

Jsme tým profesionálů na řešení potřeb mobility našich B2B partnerů. S klidem se na nás můžete obrátit v otázkách řešení mobility, provozu i nákupu vozových parků, servisu aut, transformace na elektromobilitu nebo třeba odkupu velkých flotil. Důvěřují nám velké korporáty, malé firmy i veřejné instutuce. Jsme kontaktní osoby pro tuto nabídku.

Matúš Folenta: +420 725 303 949

Lucie Koulová: +420 731 604 896