ID. Buzz: Revoluce elektromobility s retro šarmem

Volkswagen ID. Buzz je inovativní elektrický mikrobus od značky Volkswagen, který spojuje špičkovou technologii s retro designem. Tento vůz představuje moderní interpretaci legendárního Volkswagenu Microbus, který si získal srdce milionů lidí po celém světě. S jeho revolučním elektrickým pohonem a prostorným interiérem nabízí ID. Buzz atraktivní a udržitelnou alternativu pro rodinné výlety a cestování ve stylu.

Jedním z hlavních faktorů, kterým se ID. Buzz odlišuje, jsou jeho vnější rozměry. Tento mikrobus nabízí velkorysý prostor pro cestující a zároveň je dostatečně kompaktní pro snadnou manipulaci ve městech. Přibližné vnější rozměry vozidla jsou délka 4 942 mm, šířka 1 976 mm a výška 1 963 mm. Toto kompaktní provedení umožňuje snadné parkování a ovládání ve městském prostředí.

Při vstupu do interiéru Volkswagenu ID. Buzz oceníte prostornost a flexibilitu. Díky chytrému uspořádání sedadel a absenci středního tunelu máte k dispozici obrovský prostor pro cestující i náklad. Vnitřní rozměry mikrobusu jsou přibližně 2 980 mm délka, 1 928 mm šířka a 1 410 mm výška. To znamená, že ID. Buzz nabízí dostatek místa pro pohodlné cestování a uskladnění zavazadel.

Co se týče výkonu a dojezdu, Volkswagen ID. Buzz se řadí mezi silné hráče na poli elektromobility. Tento mikrobus je poháněn elektromotorem umístěným na zadní nápravě nebo na obou nápravách v případě varianty s pohonem všech kol. Výkon se očekává až 275 kW (374 koní) a dojezd až 600 km na jedno nabití baterie. Díky tomu je ID. Buzz ideálním vozem pro dlouhé výlety a cestování bez stresu z dosahu.

Dalším důležitým parametrem je rozvor, který ovlivňuje jízdní stabilitu a prostor v interiéru. Přibližný rozvor Volkswagenu ID. Buzz činí 3 300 mm. Tato délka přispívá k pohodlnému a vyváženému jízdnímu zážitku, a zároveň poskytuje dostatečný prostor pro cestující.

Nositelnost je dalším faktorem, který stojí za zmínku. Volkswagen ID. Buzz nabízí velkorysou nosnost, která umožňuje přepravu osob i nákladu. Přesné číslo nosnosti ještě nebylo oznámeno, ale očekává se, že ID. Buzz bude schopen pojmout značné množství zavazadel a vybavení, což z něj činí praktický vůz pro rodinné výlety a dovolené.

Volkswagen ID. Buzz představuje budoucnost elektromobility s ohledem na prostornost, dojezd a výkon. Jeho retro šarm a moderní technologie spojené dohromady vytvářejí unikátní a nadčasový vůz. S očekávaným uvedením na trh v následujících letech se můžeme těšit na revoluci v oblasti elektromobility a zároveň pocta kultovnímu designu Volkswagenu Microbus.

Tým Direct auto