Jednoduše. Pro radost.

V Direct autu zjednodušujeme klientům život s autem. Vytváříme intuitivní služby, pochopitelné bez vysvětlení. Prostě jednoduše. Pro radost z auta a všeho kolem něj.

Tvoříme jednoduché služby. Vám pro radost.

Garance mobility

Klienti Direct pojišťovny mohou využít náhradní auto zdarma, ať už u nás své auto opravují nebo jen mění olej.

PitStop

Inspirovali jsme se Formulí 1. Výměnu pneu objednáte online, přijedete a za pár minut odjíždíte přezutí.

Birne

Žádné omezené kilometry, vrácení auta kdykoli po 2 měsících, tak vypadá svoboda s flexi operákem od Birne.

Vrácení, výměna auta

Auto, které u nás koupíte můžete zdarma do 3 dnů vrátit nebo do 14 dnů vyměnit za jiné.

Jsme online

Naše služby, ať je to servis nebo prohlídka nového auta, si můžete rezervovat online.

KeyBox

Auto na servis předáte a následně vyzvednete kdykoli se vám to hodí, 24/7.

Jsme součástí Direct family

Od roku 2015 v Direct family přemýšlíme nad tím, jak dělat svět lepším. Nejprve jsme založili konečně normální pojišťovnu - Direct pojišťovnu. Pak do naší rodiny přibylo Fidoo, které pomáhá firmám s automatizací výdajů zaměstnanců. V roce 2021 jsme začali budovat síť dealerství a autoservisů a k tomu v roce 2022 spustili službu Birne, flexi operák.

Direct pojišťovna

Direct pojišťovna vznikla, aby měnila svět pojišťovnictví a pomáhala lidem, když se stane průšvih. Věříme, že i pojišťovna může být příjemné místo a může být fér, že může být konečně normální.

Více informací

Direct auto

To jsme my ♥. Direct auto vám pomáhá být tam, kde potřebujete. Naším cílem není postavit další autoservisy v řadě, ale vytvořit výjimečné místo, kam budete jezdit rádi a rádi své auto svěříte do našich rukou.

Více informací

Direct Fidoo

Fidoo přináší chytrá řešení, která usnadňují život firmám a dávají jim prostor na dělání jejich businessu. Svět papíru mění v digitální a inovativní procesy, které šetří čas. Jsme experti na firemní výdaje a jejich automatizaci.

Více informací

Direct nadace

Denně vidíme stovky příběhů, které se týkají prostředí kolem nás, nebo lidí, kteří v něm žijí. Ne všechny jsou veselé. A tak jsme tu od toho, abychom pomáhali tvořit příběhy se šťastným koncem.

Více informací

Birne

Klidně mu můžeme říkat "flexi operák", ale Birne je něco víc. Je to vaše svoboda bez závazku. Žádné omezené kilometry, zrušení kdykoliv po 2 měsících. Mít auto nebylo nikdy jednodušší.

Více informací

Hodnoty, na kterých stavíme naše služby

Napříč celou Direct family sdílíme stejné hodnoty, na jejichž základě stavíme naše služby, přístup k vám a kolegům uvnitř týmu.

Jednoduchost

Všechno, co děláme, je pochopitelné i bez vysvětlení. Věci nekomplikujeme, používáme selský rozum. Vytváříme intuitivní řešení.

Rychlost

Nejsme zbrklí – když jde o rychlost, pak jedině promyšlenou. Očekávání druhých nastavujeme hned.

Spolehlivost

Naše řešení fungují na první
dobrou. Nechceme momenty, které nemile překvapí. Co slíbíme, to dodáme.

Přátelskost

Celým dnem procházíme s respektem, úsměvem a bezpředsudků. Vytváříme neformální, ale profesionální atmosféru.

Na kom to stojí

Pavel Řehák

Předseda představenstva

Ve světě velkého byznysu se pohybuje přes 20 let. Působil 7 let ve vysokých manažerských pozicích v České pojišťovně, v letech 2010–2013 byl jejím generálním ředitelem. Do největší české pojišťovny přišel z McKinsey & Company. Je zakladatelem skupiny VIGO, jejíž součástí je Direct pojišťovna, kterou vede od jejího vzniku v roce 2015.

Martin Frko

Člen představenstva

Martin pracoval v McKinsey & Company více než 7 let, poté následoval Pavla Řeháka do České pojišťovny, kde se v různých manažerských rolích úspěšně podílel na její restrukturalizaci a řízení retailové distribuce. Od roku 2015 působí v Direct pojišťovně jako místopředseda představenstva.

Petr Lehký

Podporovatel Direct auto

Ve světě autobyznysu je již od roku 1994, tedy 29 let. Nejdéle - 16 let -působil v koncernu VW, kde zastával řadu vysokých manažerských pozic a to nejen v ČR, ale i na Slovensku. Např. v letech 1999-2004 byl vedoucím prodeje retailu společnosti ŠkoFIN a v letech 2004-2007 byl odpovědný ve Škoda Auto za prodej vozů Škoda v ČR. Před příchodem do Direct auto byl generálním ředitelem jednoho z největších pražských dealerů TUkas a.s.

Jaroslav Ondráček

Podporovatel servisu vozů

Ve světě Automotive se pohybuje skoro 30 let, prošel si obchodem s ojetými i novými vozy, ale jeho srdce patří servisu, kde strávil většinu svého profesního života. Pracoval pro společnosti A. Charouz, Carent Praha a Autosalon Klokočka Centrum. Má rád nové myšlení a nerad se svazuje předepsanými pravidly, které mu nedávají smysl.

Jan Kloud

Podporovatel prodeje nových vozů

Honza věnuje celou svoji
kariéru obchodu a prodeji. Má manažerské zkušenosti z oblasti automotive (ŠkoFIN), bankovnictví (Hello bank!) a energetiky (ČEZ Prodej). To mu dává rozhled a schopnost nacházet inovativní řešení. Vše dělá s cílem mít spokojené zákazníky a pozitivní atmosféru v týmu Direct auto. Honzu vedle aut baví i nové technologie, sport a příroda.

Jáchym Knedlhans

Podporovatel prodeje ojetých vozů

Jáchymova kariéra je spojena s obchodem a finančními službami. Od roku 2000 se specializuje na segment ojetých vozidel. Byl členem statutárních orgánů a zastával ředitelské obchodní pozice u největších prodejců, kde se podílel na jejich expanzi v ČR i zahraničí. Má za přání, stát se se spolehlivým a poctivým partnerem zákazníka.