Tvoříme novou cestu

Nasedněte a vydejte se s námi mimo zaběhlé trasy. Na cestu vedoucí ke
změně standardů autoslužeb. Nabouráváme stávající, často negativní stereotypy
spojené s pořízením, prodejem nebo opravou auta. Našim klientům zjednodušujeme
život s autem tak, aby z něj měli pouze radost. Na naší cestě se postupně
rozrůstáme a hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří smýšlejí podobně. Tak
nasedni a vydejme se společnou cestou.

Jaké služby stavíme?

Auta prodáváme jinak
Stavíme nový svět prodeje aut. Nové, ojeté, jakékoli značky. Vše na jednom místě. Za své nebo pronajmout. Vždy řádně prověřené. A pokud nesedí, nevadí. Klient auto může jednoduše do 3 dnů vrátit nebo do 14 dnů vyměnit. Chci být u toho
Servis je u nás zážitkem
Na servis se k nám klient může objednat online. Auto přivést ve dne i v noci. Ať je to oprava po nehodě nebo jen výměna baterky v klíčku. Vše s maximální péčí a jistotou termínu a kvality. Garance mobility je samozřejmostí. Chci být u toho
Fleet manažerům jsme poradcem
Staráme se o malé i velké vozové parky. Nabídkou napříč značkami pomáháme firmám jako je Coca Cola nebo Komerční banka, ale i malým podnikatelům a živnostníkům s jejich flotilami. Dnes a denně jsme u toho, jak firmy přechází na hybridy a elektroauta. Chci být u toho

Jsme součástí Direct family

Od roku 2015 v Direct family přemýšlíme nad tím, jak dělat svět lepším. Nejprve jsme založili konečně normální pojišťovnu - Direct pojišťovnu. Pak do naší rodiny přibylo Fidoo, které pomáhá firmám s automatizací výdajů zaměstnanců. V roce 2021 jsme začali budovat síť dealerství a autoservisů a k tomu v roce 2022 spustili službu Birne, flexi operák.

Direct pojišťovna

Direct pojišťovna vznikla, aby měnila svět pojišťovnictví a pomáhala lidem, když se stane průšvih. Věříme, že i pojišťovna může být příjemné místo a může být fér, že může být konečně normální.

Více informací

Direct auto

To jsme my ♥. Direct auto vám pomáhá být tam, kde potřebujete. Naším cílem není postavit další autoservisy v řadě, ale vytvořit výjimečné místo, kam budete jezdit rádi a rádi své auto svěříte do našich rukou.

Více informací

Direct Fidoo

Fidoo přináší chytrá řešení, která usnadňují život firmám a dávají jim prostor na dělání jejich businessu. Svět papíru mění v digitální a inovativní procesy, které šetří čas. Jsme experti na firemní výdaje a jejich automatizaci.

Více informací

Direct nadace

Denně vidíme stovky příběhů, které se týkají prostředí kolem nás, nebo lidí, kteří v něm žijí. Ne všechny jsou veselé. A tak jsme tu od toho, abychom pomáhali tvořit příběhy se šťastným koncem.

Více informací

Birne

Klidně mu můžeme říkat "flexi operák", ale Birne je něco víc. Je to vaše svoboda bez závazku. Žádné omezené kilometry, zrušení kdykoliv po 2 měsících. Mít auto nebylo nikdy jednodušší.

Více informací

Hodnoty, na kterých stavíme naše služby

Napříč celou Direct family sdílíme stejné hodnoty, na jejichž základě stavíme naše služby, přístup k vám a kolegům uvnitř týmu.

Jednoduchost

Všechno, co děláme, je pochopitelné i bez vysvětlení. Věci nekomplikujeme, používáme selský rozum. Vytváříme intuitivní řešení.

Rychlost

Nejsme zbrklí – když jde o rychlost, pak jedině promyšlenou. Očekávání druhých nastavujeme hned.

Spolehlivost

Naše řešení fungují na první
dobrou. Nechceme momenty, které nemile překvapí. Co slíbíme, to dodáme.

Přátelskost

Celým dnem procházíme s respektem, úsměvem a bezpředsudků. Vytváříme neformální, ale profesionální atmosféru.