Pro firmy

Ať jste živnostník nebo velká mezinárodní společnost, rádi vám pomůžeme ušetřit čas a energii se správou vašeho vozového parku. Kromě správy konvenčních vozových parků jsme specialisty na transformaci firemních flotil na elektromobilitu.

Proč jezdit s Direct auto?

Odborné poradenství

Zakládáme si na tom, že pro firemní zákazníky kromě samotného nákupu a správy vozových parků poskytujeme i odborné konzultace, nápočty, analýzy a další poradenskou činnost.

Direct family

Direct auto je jednou z rodiny firem, která si říká Direct family. Díky spolupráci se sesterskými firmami Vám dokážeme pomoci i s pojištěním nebo automatizací firemních výdajů.

Elektromobilita

Jsme odborníky na transformaci malých i velkých firemních flotil na elektromobilitu. Naše rady a doporučení se zakládají na reálných use-cases. Kde to dává smysl, transformujeme.

Komerční banka: Jeden příběh za všechny

Podobných příběhů, jako je ten na videu níže můžeme s našimi business partnery napočítat desítky. Alespoň ten jeden, s naší oblíbenou Komerční bankou a o trendu elektro, jsme pro vás natočili do krátkého videa. Bylo to při předávání 80 vozů Škoda Enyaq. Tady se podívejte:

Jsme s vámi v každé chvíli řízení vaší flotily

Pomůžeme s nákupem

Pomůžeme s výběrem pro vás nejvhodnějších aut a dojednáme nejlepší možné podmínky přímo s výrobci aut.

Zajistíme financování

Díky prémiové spolupráci se všemi významnými leasingovými společnostmi navhrneme to nejvhodnější financování vaší flotily.

Garantujeme mobilitu a servis

Po celou dobu vám garantujeme servis a jeho podmínky včetně možnosti poskytnutí náhradního auta po dobu opravy nebo servisu.

Auta vykoupíme zpět

Až auto poslouží vašim potřebám, jsme připraveni jej výhodně odkoupit zpět.

Fleet team Direct auto

Jan Kloud

Podporovatel Fleet teamu

Lucie Koulová

Fleet Sales Manager

Matúš Folenta

Fleet Sales Manager

Rozšiřte i vy řady našich spokojených klientů

Někdy na velikosti nezáleží ...
Nejen pro zákazníky Škoda umíme nabídnout velkoodběratelské podmínky již při nákupu 2 vozidel. Malé firmy, živnostníci i instituce u nás mají dveře vždy otevřené.
Zajímá mě více

Novinky a příběhy, které tvoříme s našimi B2B zákazníky

Zobrazit všechny novinky