Pro firmy

Ať jste živnostník nebo velká mezinárodní společnost, rádi vám pomůžeme ušetřit čas a energii se správou vašeho vozového parku. Kromě správy konvenčních vozových parků jsme specialisty na transformaci firemních flotil na elektromobilitu.

To mě zajímá

Proč jezdit s Direct auto?

Odborné poradenství

Zakládáme si na tom, že pro firemní zákazníky kromě samotného nákupu a správy vozových parků poskytujeme i odborné konzultace, nápočty, analýzy a další poradenskou činnost.

Direct family

Direct auto je jednou z rodiny firem, která si říká Direct family. Díky spolupráci se sesterskými firmami Vám dokážeme pomoci i s pojištěním nebo automatizací firemních výdajů.

Elektromobilita

Jsme odborníky na transformaci malých i velkých firemních flotil na elektromobilitu. Naše rady a doporučení se zakládají na reálných use-cases. Kde to dává smysl, transformujeme.

Komerční banka: Jeden příběh za všechny

Podobných příběhů, jako je ten na videu níže můžeme s našimi business partnery napočítat desítky. Alespoň ten jeden, s naší oblíbenou Komerční bankou a o trendu elektro, jsme pro vás natočili do krátkého videa. Bylo to při předávání 80 vozů Škoda Enyaq. Tady se podívejte:

Jsme s vámi v každé chvíli řízení vaší flotily

Pomůžeme s nákupem

Pomůžeme s výběrem pro vás nejvhodnějších aut a dojednáme nejlepší možné podmínky přímo s výrobci aut.

Zajistíme financování

Díky prémiové spolupráci se všemi významnými leasingovými společnostmi navhrneme to nejvhodnější financování vaší flotily.

Garantujeme mobilitu a servis

Po celou dobu vám garantujeme servis a jeho podmínky včetně možnosti poskytnutí náhradního auta po dobu opravy nebo servisu.

Auta vykoupíme zpět

Až auto poslouží vašim potřebám, jsme připraveni jej výhodně odkoupit zpět.

Rozšiřte i vy řady našich spokojených klientů

Někdy na velikosti nezáleží ...
Nejen pro zákazníky Škoda umíme nabídnout velkoodběratelské podmínky již při nákupu 2 vozidel. Malé firmy, živnostníci i instituce u nás mají dveře vždy otevřené.
Zajímá mě více

Novinky a příběhy, které tvoříme s našimi B2B zákazníky

Zobrazit všechny novinky