Pětistovka v elektrice? Samozřejmě!

  • Nové vozy
  • Fiat
  • Praha

Automobilová historie se začala psát již koncem 18. století a přes éru parních strojů jsme se posunuli k prvním motorům s vnitřním spalováním. Síla tohoto ve své době převratného vynálezu nás posouvala vpřed převážnou část 20. století. Během zlatého věku benzínu a motorového oleje vniklo mnoho pozoruhodných aut, mezi opravdu přelomové patřil Fiat 500, který v roce 1957 umožnil mobilitu širokým masám.

Druhá generace přinesla do třídy městských aut doposud nevídaný styl a eleganci, poháněna je spalovacím i elektrickým motorem.

No a dnešní třetí generace pětistovky přiváží další evoluci v podobě čistě elektrického pohonu s technologií autonomního řízení 2. generace a špičkovou konektivitou. 

Poslání tohoto vozu je ale širší. Již nejde o prostý dopravní prostředek, jedná se o součást ekosystému dlouhodobě udržitelné osobní dopravy. 

Odbornou konzultaci a veškeré informace o italské ikoně v klasické i elektrické verzi získáte buďto osobně v našem autosalonu v Praze na Strahově, nebo na telefonu: 739 305 168

 

Tým Direct auto