Exkluzivní nabídka pro členy Sdružení místních samospráv ČR

Přinášíme vám nejnovější a nejvyhledávanější modely vozidel pro vaše obce.

Jednoduše. Pro radost.

Pro členy Sdružení místních samospráv ČR jsme v Direct auto připravili exkluzivní nabídku na vozy značek Škoda, Fiat, Volkswagen a Mazda. K vybranému autu vede hned několik cest. Při nákupu za hotové nabízíme atraktivní slevy. Při pořízení auta na operativní leasing pak exkluzivní podmínky od našich partnerů. A když potřebujete auto jen na chvíli, je tu pro vás Birne. Stačí si jen vybrat.

Vzorové příklady nabídky vozů Škoda

Škoda Fabia

operativní leasing

od 3 524 Kč

bez DPH měsíčně

Škoda Karoq

operativní leasing

od 4 349 Kč

bez DPH měsíčně

Škoda Kodiaq

operativní leasing

od 6 018 Kč

bez DPH měsíčně

Kompletní nabídka Škoda

Celá nabídka

Kromě tří modelů výše máme pro přátele ze Sdružení místních samospráv v rukávu i další modely Škoda s oblíbenými tarify operativního leasingu i slevami pro nákup do obecního vlastnictví.

Vzorové příklady nabídky vozů Fiat

Fiat Panda

operativní leasing

od 4 233 Kč

bez DPH měsíčně

Fiat Doblo

operativní leasing

od 5 505 Kč

bez DPH měsíčně

Fiat Scudo

operativní leasing

od 6 092 Kč

bez DPH měsíčně

Kompletní nabídka Fiat

Celá nabídka

Kromě tří modelů výše máme pro přátele ze Sdružení místních samospráv v rukávu i další modely Fiat s oblíbenými tarify operativního leasingu i slevami pro nákup do obecního vlastnictví.

Vzorové příklady nabídky vozů Volkswagen 

Volkswagen T-Cross

operativní leasing

od 5 659 Kč

bez DPH měsíčně

Volkswagen Tiguan

operativní leasing

od 7 630 Kč

bez DPH měsíčně

Volkswagen Caddy

operativní leasing

od 7 933 Kč

bez DPH měsíčně

Kompletní nabídka Volkswagen

Celá nabídka

Kromě tří modelů výše máme pro přátele ze Sdružení místních samospráv v rukávu i další modely Volkswagen s oblíbenými tarify operativního leasingu i slevami pro nákup do obecního vlastnictví.

Často se ptáte

Mám zájem o auto z této nabídky. Co mám dělat?

Skvěle, jsme moc rádi, že jste si vybral/a svého favorita. Spojte se s námi na adrese fleet@direct-auto.cz nebo telefonicky a domluvíme se na dalším postupu. Samozřejmostí je i možnost testovací jízdy.

Matúš Folenta: +420 725 303 949

Lucie Koulová: +420 731 604 896

Máte v nabídce jiné konfigurace nebo jiné značky?

Ano, je možné nakonfigurovat si individuální specifikaci či jinou značku vozidla, než je v nabídce. V tomto případě jsme schopni připravit nabídky i na vozy Mazda. Napište nám na fleet@direct-auto.cz

Můžu si vozidlo pořídit i na úvěr?

Ano, v takovém případě nám dejte vědět na fleet@direct-auto.cz a rádi vám necháme spočítat kalkulaci úvěru šitou vám na míru dle vašich požadavků.

Jak se v případě leasingu řeší servis a pneuservis?

Pravidelný servis, údržba vozidla a pneuservis nejsou započítány v měsíční splátce. V případě zájmu jsme schopni tyto služby doplnit. Všechny vozy jsou však kompletně pojištěny (povinné ručení s min. limitem 50/50 mil. Kč na majetek/zdraví, havarijní pojištění s 5% spoluúčastí (min. 5000 Kč), připojištění skel), tudíž rádi vám vozidlo v případě nenadálé situace u nás opravíme.

Můžu s autem najet více nebo méně kilometrů?

Pokud autu přejedete kilometry, aplikuje se poplatek za každý přejetý kilometr (po zohlednění volné hranice 5000 km u vozidel ŠKODA a VW, a 3000 km u vozidel FIAT). Pokud najedete méně kilometrů, bude Vám vrácena kompenzace za každý nedojetý kilometr (obdobně po zohlednění volné hranice 5000 km u vozidel ŠKODA a VW, a 3000 km u vozidel FIAT).

Jak se řeší opotřebení a drobná poškození?

U leasingové společnosti můžete využít služby "předběžné prohlídky". Za drobný poplatek bude zajištěna prohlídka vozu odborníkem, který pomůže s určením akceptovatelného opotřebení (v ceně) a neakceptovatelného poškození (nutno řešit). Díky včasnému odhalení se tak vyhnete nepříjemným překvapením při vrácení auta.

Mohou nabídku na pořízení vozidel využít též zaměstnanci obce?

Ano, takový případ je však třeba napočítat individuálně. V případě zájmu o vozidlo ze strany zaměstnance obce nás prosím kontaktujte na fleet@direct-auto.cz.

Fleet centrum Direct auto

Jsme tým profesionálů na řešení potřeb mobility našich B2B partnerů. S klidem se na nás můžete obrátit v otázkách řešení mobility, provozu i nákupu vozových parků, servisu aut, transformace na elektromobilitu nebo třeba odkupu velkých flotil. Důvěřují nám velké korporáty, malé firmy i veřejné instutuce. Jsme kontaktní osoby pro tuto nabídku.

Matúš Folenta: +420 725 303 949

Lucie Koulová: +420 731 604 896