Autoservis Direct auto Příbram

Jsme autorizovaný servis Mazda, a specialisté na auta Mitsubishi, MG, Ford a Huyndai.

Objednat na servis
Servis bez čekání!
Pokud vám auto hlásí servisní prohlídku, blíží se výměna oleje a nebo potřebujete přezout pneumatiky, objednejte se k nám.
Objednat servis online

Proč si vybrat právě nás?

1.
Jsme odborníci na auta značek Mazda, Mitsubishi, MG, Ford, Huyndai, Volkswagen, Audi, Seat, Škoda a Fiat.
2.
Máme zázemí autorizovaného servisu a tým specialistů.
3.
Ceny našich služeb vás příjemně překvapí.
Potřebujete vyměnit kola na letní?
U nás je to hračka. Kola vám vyměníme bez čekání, v předem domluveném termínu. A navíc se nemusíte starat o uskladnění, od toho je tu náš pneu hotel. A to vše za férovou cenu!
Chci vyměnit kola
Objednat servis online:
Informace o Vašem autě
Pokud jste u nás vůz zakoupili nebo...

km

Tento údaj je pro nás důležitý, protože...

Co umíme?

Veškerý servis značek Mazda, Mitsubishi, MG, Ford a Huyndai. Takže třeba:

Servisní prohlídky

Auto si o ní většinou už samo řekne a rozhodně se to nevyplatí zanedbat. Během servisní prohlídky si naši mechanici auto proklepnou do posledního šroubku a vy tak máte jistotu bezpečné jízdy na dlouho dopředu.

Výměny oleje

No to je dneska už naštěstí další z věcí, co si moderní auto samo hlídá. Aby to ale nebylo tak jednoduché, tak olej se má měnit třeba i v automatické převodovce (např. DSG) a tam už je za potřebí profesionální vybavení. Máme, zařídíme.

Servis brzd

Někomu brzdy začnou odcházet dříve, někomu později. Zrovna tady hodně záleží na stylu jízdy. Někdy si auto samo řekne o výměnu, někdy je třeba kontrola okem zkušeného mechanika. No a co ručka? Ať už elektrická nebo mechanická, před zimou si zaslouží minimálně kontrolu.

Kontrola a seřízení geometrie

Pneumatiky se vám sjíždí rovnoměrně a volant neklepe při brždění? No tak skvěle, geometrie kol by měla být "plus mínus" v pořádku. S naší technologií vám to "plus mínus" i vyčíslíme na milimetr přesně a případné odchylky od normy opravíme.

Montáž příslušenství

Jste vášnivý cyklisté, ale nechce se vám zvedat kola nad hlavu a převážet je na střeše? Řešením je montáž tažného zařízení a pohodlný transport kol na nosiči za autem. Spojte se s našimi techniky, a oni už vám poradí s výběrem a zajistí i montáž široké palety autopříslušenství.

Výměna baterie a kontrole světel

Baterka trpí v moderním autě plném elektroniky více než dříve a proto si ji nechat za pár stovek zkontrolovat a dobít na profesionálním vybavení se prostě vyplatí. Stres, když to ráno nenastartuje nepřejeme nikomu. Se světly je to podobné, funkční a kvalitně seřízená světla můžou předejít opravdu velkým nepříjemnostem.