Bezpečný nákup

Nákup auta může být radost i starost. Využijte službu Bezpečný nákup od Direct auto! Prověříme vám online jakékoliv auto chcete. Nemusí být ani z naší nabídky, klidně může být od konkurence. Stačí vyplnit VIN a my vám vybrané auto proklepneme. Jednoduše a online vám z nákupu auta uděláme "Bezpečný nákup."

Jak to funguje?

1.
Chystáte se kupovat ojeté auto? Nebo někdo z kamarádů či rodiny?
2.
Mrkněte na nabídku prověřených ojetých aut od Direct auto. Pokud máte vybráno jinde - nevadí! Auto vám rádi prověříme.
3.
Vyplňte formulář. Budeme potřebovat znát VIN auta.
4.
Auto podle VIN prověří naši experti a zavoláme vám s výsledkem prověrky.

Co vše podle VIN zkontrolujeme?

Možností prověřit si auto podle VIN je na trhu mnoho. Proč tedy využít Bezpečný nákup? Hlavní přidanou hodnotou je kontrola různých prověření našimi experty, kteří umí číst mezi řádky a kontroly správně interpretovat.

Stav kilometrů

Že se tachometry už dávno nestáčí? Chyba lávky, dnes a denně se setkáváme s auty se stočenými kilometry.

Pojistné události

Bylo to jen čelní sklo, škrábanec z parkoviště nebo totální škoda a auto bylo na odpis? I to umíme odhalit.

Servisní historii

Jezdilo auto na poctivý servis nebo ho někdo šidil? Kde přesně bylo auto servisované? U koncernových aut umíme najít i ten poslední vyměněný šroubek a jeho číslo.

Původ a historii vozidla

Jedná se o dovezené auto nebo bylo vyrobeno pro český trh? Neomladil někdo auto při importu a první registraci u nás v republice? I na tohle dokážeme přijít.

Exekuce a financování

Neběží na autě financování? Nemůže mi ho někdo zabavit? Nejde o auto z registru krádeží v ČR nebo zahraničí? I s tímto dokážeme pomoci a ochránit vás před podvodem.

Mezi řádky

Možností prověřit si auto podle VIN najdete na trhu hodně. Sami je používáme a jsou nedocenitelnou pomůckou. Díky letitým zkušenostem umíme v těchto analýzách číst mezi řádky.

A co si vybrat u nás? Všechna auta v nabídce jsou prověřena a s možností vrácení do 3 dnů nebo výměny auta do 14 dnů zdarma.

Jaké jsou podmínky pro využití akce?

Prověříme jen jedno auto na osobu

Na jedno tel. číslo a e-mail je možné využít prověření auta podle VIN jen jednou. Prověříme to první auto v pořadí, ke kterému jste nám poslali platné číslo karoserie (VIN).

Prověření zdarma je určeno pro návštěvníky festivalu Wannado Sporťáček

Pro případnou kontrolu si uschovejte letáček z festivalu.

Do kdy je možné službu prověření využít?

Akce na online prověření auta zdarma platí do 30.6.2024. Direct auto si vyhrazuje právo akci prověření auta prodloužit nebo ukončit kdykoliv jindy.

Není nákup auta na pořadu dne?
Auto člověk nekupuje každý měsíc a proto chápeme, že zrovna nyní nemusíte o nákupu uvažovat. Pro strýčka příhodu, kamaráda z fotbalu nebo tetičku, co chce vyměnit starou Felicii za něco novějšího si zde můžete vytisknout nebo nasdílet kontrolní seznam, co vše je dobré si při výběru auta pečlivě zkontrolovat.
Pravidla bezpečného nákupu