Jedinečná nabídka

Volkswagen Multivan již od 919 900 Kč bez DPH!

Multivan je připraven na výzvy nové doby. Doby, která se snaží najít soulad mezi potřebami starší a přáními mladé generace. Proto se Multivan představuje jako ještě ohleduplnější k životnímu prostředí, více městu odolný, digitální a propojený, ještě hodnotnější a komfortnější. Současně ale zůstává maximálně funkční a všestranný. V Multivanu se potkává prémiová výbava s dosavadní univerzálností. Přesvědčte se sami a objevte Multivan.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme co nevidět


Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzujete, že jste se seznámil/a s informací o zpracování osobních údajů

Na co se můžete těšit?

Variabilní parťák

Multivan si zachovává svoji hlavní výhodu - velký prostor pro posádku a zavazadla. K tomu přidává zcela novou úroveň komfortu, variability a bezpečnosti. Na výběr máte mezi standardní verzí a prodlouženou verzi Long, která nabízí ještě větší prostor pro zavazadla.

Velký vnitřní prostor

Délka vozu v případě základní délky narostla o 70 mm. Šířka vozu bez zrcátek je nyní o 37 mm větší, se zrcátky je však užší než předchůdce. Došlo ke snížení celkové výšky o cca. 70 mm bez negativního vlivu na výšku vnitřní (s panoramatickou střechou je vnitřní výška vyšší než u Multivanu 6.1).

Zjistit více

Bezpečnost především

Zcela nová konstrukce vozu je zaměřená na maximální bezpečí řidiče a jeho posádky. Největší nároky na pasivní bezpečnost vozu (5* EuroNCAP budiž důkazem) doplněné nejnovějšími bezpečnostními asistenty, kteří nebývalou měrou využívají všech nejmodernějších technologií, to vše dělá z nového Multivanu nejbezpečnější vůz své třídy.

To mě zajímá

Pohodlí v každém detailu

Pohodlí v novém Multivanu vnímáte nejen díky velkorysému prostoru, ale vidíte jej v každém detailu. Sedadla můžete opatřit vyjímatelnými loketními opěrkami (při dvou sedadlech v dané řadě), zvolit konfiguraci vozu s možností uspořádání interéru tváří v tvář (sedadla v druhé řadě proti směru jízdy), nebo se kochat výhledem na nebe skrze obří panoramatickou střechu. O cestovní pohodu se postará ambientní osvětlení interiéru s možností volby barev a hudební zážitky přinese sound system Harman/Kardon. Co víc si přát?

Skladová nabídka Multivanů (nové i ojeté)

Cena 919 900 Kč bez DPH je počítána u modelu Volkswagen Multivan 2.0 TDI 110 kW. V barvě šedá pure, se sedmistupňovou převodovkou s přímým řazením.

Jak probíhá cesta k Multivanu u nás v Direct auto?

1.
Pokud vás nabídka zaujala, zanechte nám na sebe kontakt.
2.
Zavoláme vám a zodpovíme případné dotazy a můžeme naplánovat testovací jízdu.
3.
Vybereme to správné auto a cestu k němu. Vybrat můžeme z nabídky skladových vozů nebo ho společně nakonfigurujeme.

Můžeme poradit? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme co nevidět!


Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzujete, že jste se seznámil/a s informací o zpracování osobních údajů